63YXJ470M12.5X25
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
63YXJ470M
63YXJ470M12.5X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63YXJ470M12.5X25, 470µF kapasitansına ve 63V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devre filtreleri ve zaman sabiti oluşturmada yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile %43 mOhms impedans değerine sahiptir. 10000 saat 105°C ömür garantisi ve -40°C ile 105°C çalışma sıcaklık aralığı sunan kondansatör, 100 kHz'de 1.99A ve 120 Hz'de 1.493A ripple akımına dayanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.99 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.493 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V