6.3YXJ3300M10X20
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
6.3YXJ3300M10X20
6.3YXJ3300M10X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 6.3YXJ3300M10X20, 3300 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 105°C'de 8000 saatlik yaşam süresi garantisi sunmaktadır. 46 mOhms düşük empedansı ile yüksek frekans (100 kHz'de 1.4 A) ve düşük frekans (120 Hz'de 1.12 A) ripple akımı toleransları sağlayan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir. ±20% tolerans aralığında değer garantisi sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 46 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V