63YXF47MEFC8X11.5
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
63YXF47MEFC8X11.5
63YXF47MEFC8X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63YXF47MEFC8X11.5, 47 µF kapasitesi ve 63 V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipine sahip bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 630 mOhms empedansı, 100 kHz'de 210 mA ve 120 Hz'de 157.5 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri, zaman gecikmesi uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 630 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 210 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 157.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V