63YXF10MEFCTA5X11
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
63YXF10MEFCTA5X11
63YXF10MEFCTA5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63YXF10MEFCTA5X11, 10µF kapasitanslı 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2.3 Ohm empedans değerleriyle karakterize edilen komponentin, 100 kHz'de 87 mA ve 120 Hz'de 36.54 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garanti eder. Güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 2.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 87 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 36.54 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V