63YXF100MEFCT810X12.5
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
63YXF100MEFCT
63YXF100MEFCT810X12.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63YXF100MEFCT810X12.5, 100 µF kapasitansı ve 63V nominal gerilimi olan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 7000 saatlik ömür garantisi sunar. 430 mOhm empedansı, 300 mA @ 100 kHz yüksek frekans ve 210 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı özellikleriyle güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı analog uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan komponentin Can tipi paketi kompakt tasarımlar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 430 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V