63YXA100M10X12.5
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
63YXA100M
63YXA100M10X12.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63YXA100M10X12.5, 100 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilir. İşletme sıcaklığı aralığı -55°C ile 105°C arasında olmak üzere, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 276 mA (10 kHz) ve 230 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ürün hali itibariyle Obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 276 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V