63YXA1000MEFC16X25
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
63YXA1000MEFC
63YXA1000MEFC16X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63YXA1000MEFC16X25, 1000µF kapasitansına ve 63V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ile karakterize edilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 3000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilmektedir. Through-hole montaj tipi ile PCB uygulamalarına doğrudan entegre edilebilir. 10 kHz'de 1.44 A ve 120 Hz'de 1.2 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı elektronik uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtering işlemlerinde tercih edilir. Cihazın Obsolete statüsüne sahip olması nedeniyle yeni tasarımlarda yerini yeni ürünlere bırakmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V