6.3YK220MEFCTA5X11
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
6.3YK220MEFCTA5X
6.3YK220MEFCTA5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220µF kapasitanslı, 6.3V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipine sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 264 mA ve 120 Hz'de 220 mA ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreleme devreleri ve genel elektronik uygulamalarda kullanılan polar kondansatördür. Komponent artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 264 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 220 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V