6.3YK100MEFC5X11
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
6.3YK100MEFC5X11
6.3YK100MEFC5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 6.3YK100MEFC5X11, 100 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 2000 saatlik yaşam süresi 85°C'de garantilenmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. 135 mA @ 120 Hz ve 162 mA @ 10 kHz ripple akım özellikleriyle güç kaynakları, analog devreler ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 162 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 135 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V