63VXG2200MEFC22X40
CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
63VXG2200MEFC
63VXG2200MEFC22X40 Hakkında
Rubycon 63VXG2200MEFC22X40, 2200µF kapasitansına sahip 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole aplikasyonlara uygun olup, -40°C ile +105°C arası çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 5000 saatlik ömrü 105°C'de belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve kuplaj devreleri gibi alanlarda kullanılan standart bir kondansatördür. 10 kHz'de 2.1275A ve 120 Hz'de 1.85A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1275 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V