63VXG1500MEFC22X30
CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
63VXG1500MEFC
63VXG1500MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63VXG1500MEFC22X30, 1500 µF kapasitansına ve 63 V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine uygun tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve filtreleme işlemlerinde kullanılır. 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve ±20% toleransı ile geniş uygulama yelpazesinde şartlı çalışma koşullarında kullanılabilir. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akım kapasitesi 1.6215 A, düşük frekans (120 Hz) ripple akım kapasitesi 1.41 A olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6215 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V