63VXG1200MEFC22X25
CAP ALUM 1200UF 20% 63V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
63VXG1200MEFC
63VXG1200MEFC22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63VXG1200MEFC22X25, 1200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür değerine sahiptir. Through Hole montajı ile radyal, snap-in paket tipinde sunulan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransı bulunmakta, 10 kHz'de 1.3455 A ve 120 Hz'de 1.17 A ripple akım değerlerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu tip elektrolitleri kapasitör endüstriyel ve tüketici elektroniği ürünlerinde rastlanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3455 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V