63USR2200M22X40
CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
63USR2200M
63USR2200M22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63USR2200M22X40, 2200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajına uygun radial can snap-in paket yapısı, PCB'ye hızlı montajı sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında, 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerinden sapmalar içerir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerine, analog ve dijital elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V