63USC3900MEFC25X35
CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
63USC3900MEFC
63USC3900MEFC25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63USC3900MEFC25X35, 3900 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir through-hole radial snap-in kondansatördür. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlayan kondansatör, 85°C'de 3000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 3.565 A ve 120 Hz'de 3.1 A olan komponent, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan üründür.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.565 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V