63USC1500MEFC20X25
CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
63USC1500MEFC
63USC1500MEFC20X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63USC1500MEFC20X25, 1500 µF kapasitansı ve 63 V voltaj derecesi ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir ve radial snap-in paket tipinde sunulur. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenli bir şekilde çalışır. 85°C'de 3000 saat ömür süresi ile uzun vadeli güvenilirliği destekler. ±20% tolerans ve 1.69 A @ 120 Hz ile 1.9435 A @ 10 kHz ripple akım özellikleri, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ac-dc konvertörlerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9435 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.69 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V