6.3TZV47M4X6.1
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
6.3TZV47M
6.3TZV47M4X6.1 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 6.3TZV47M4X6.1, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu SMD bileşeni, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standartlarına uygun olarak sertifikalandırılmıştır. Düşük 1.35 Ohm impedans değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında verimli çalışır. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi ile endüstriyel ve otomotiv elektronik devrelerinde gücü düzenleme, filtratlama ve sinyal işleme uygulamalarında etkin bir şekilde kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 1.35 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V