6.3TZV100M6.3X6.1
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
6.3TZV100M
6.3TZV100M6.3X6.1 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 6.3TZV100M6.3X6.1, 100µF kapasitanslı, 6.3V nominal voltaj ile çalışan yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standardını karşılayan bu bileşen, özellikle otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 360 mOhms empedans değeri ve 250 mA @ 100 kHz ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı filtreleme, sinyal iletim ve enerji depolama devrelerinde uygulanabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilmesi ve 105°C'de 2000 saat ömrü, geniş sıcaklık ortamlarındaki kullanım için uygun kılmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Impedance 360 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V