63TXW820MEFC10X60
CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
63TXW820MEFC
63TXW820MEFC10X60 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63TXW820MEFC10X60, 820 µF kapasitanslı, 63 V nominal gerilim ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri, timing ve coupling uygulamalarında kullanılır. 100 kHz'de 3.59 A ve 120 Hz'de 2.154 A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.59 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.154 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V