6.3SZV100M6.3X5.5
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Rubycon
Seri / Aile Numarası
6.3SZV100M
6.3SZV100M6.3X5.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 6.3SZV100M6.3X5.5, 100 µF kapasitansına sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sağlar. 1000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garanti edilmiştir. ±20% kapasitans toleransı ve 1 Ohm impedansı ile düşük frekans (120 Hz'de 98 mA) ve yüksek frekans (100 kHz'de 140 mA) ripple akım yeteneğine sahiptir. Tüketici elektroniği, power management, filtering ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 98 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V