63SXE68M
CAP ALUM POLY 68UF 20% 63V T/H
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
63SXE68M
63SXE68M Hakkında
Panasonic 63SXE68M, 68 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 63V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, LED sürücüleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Through-hole radial can paketinde sunulan bu kondansatör, düşük ESR değeri (25 mOhm) sayesinde yüksek frekans uygulamalarında tercih edilir. 100 kHz'de 1.03 A ripple akım kapasitesi ile kararlı performans sağlar. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen ve 1000 saat ömür garantisine sahip bu bileşen, ±20% tolerans ile sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.03 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 51.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 63 V