63SPB100A
DIODE SCHOTTKY 100V 60A SPD-2A
Paket/Kılıf
SPD-2A
Seri / Aile Numarası
63SPB100A
63SPB100A Hakkında
63SPB100A, SMC Diode Solutions tarafından üretilen yüksek akım kapasiteli Schottky doğrultma diyotudur. 100V ters gerilim derecelendirilmiş bu bileşen, 60A ortalama doğrultulmuş akımı ve 870mV maksimum forward gerilimini (60A'de) desteklemektedir. SPD-2A surface mount paket ile sağlanan diyot, güç kaynakları, anahtarlama devreleri, AC-DC dönüştürücüler ve motor sürücü uygulamalarında kullanılır. ≤500ns hızlı iyileşme süresi ve 1500pF kapasitansı sayesinde yüksek frekanslı uygulamalarda etkin performans gösterir. -55°C ile 175°C arasında çalışan bu bileşen, sağlam endüstriyel ve ticari elektronik sistemleri için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1500pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 60A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case SPD-2A
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SPD-2A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 870 mV @ 60 A