6.3SLE47M1.4X7.3
CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
2917 (7343 Metric)
Seri / Aile Numarası
6.3SLE47M
6.3SLE47M1.4X7.3 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 6.3SLE47M1.4X7.3, 47µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V nominal gerilimde çalışan bu SMD bileşeni, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 9mOhm düşük ESR değeri, 100 kHz'de 3A ripple akım yeteneği ve -55°C ile 105°C arasında geniş çalışma sıcaklığı aralığı sunmaktadır. 2917 (7343 Metric) paketlemesiyle yüzey montajlı teknoloji (SMD) ile entegrasyon sağlar. 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi ile endüstriyel ve tüketici ürünlerinde uzun süreli kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V