63SGV330M16X21.5
CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
63SGV330M
63SGV330M16X21.5 Hakkında
Rubycon 63SGV330M16X21.5, 330 µF kapasitansı ve 63 V nominal voltajına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 kalifikasyonu ile otomotiv uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlık ömür süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 588 mA ve 120 Hz'de 490 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile maksimum güvenilirlik sağlayan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. SMD paketi ile otomatik montaj sistemlerine uyumludur.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 588 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V