63SGV22M8X10.5
CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
63SGV22M
63SGV22M8X10.5 Hakkında
Rubycon 63SGV22M8X10.5, 22µF kapasitanslı 63V nominal voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu bileşen otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 82.5 mA ve 120 Hz'de 55 mA ripple akımı özelliği bulunan bu parça, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. SMD radial paketlemesiyle PCB'ye yüksekliği 10.5 mm olan ürün, ±20% kapasite toleransına sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 82.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V