6.3SGV1000M10X10.5
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
6.3SGV1000M
6.3SGV1000M10X10.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 6.3SGV1000M10X10.5, 1000µF kapasitesi ve 6.3V rated voltage'a sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu bileşen otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile ±20 derecede 2000 saat ömür süresi garantisi bulunmaktadır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 594 mA ve 120 Hz'de 495 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, SMD kutulu paketleme ile sunulur. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve enerji depolama devreleri için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 594 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 495 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V