63SEV100M10X10.5
CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
63SEV100M
63SEV100M10X10.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63SEV100M10X10.5, 100 µF kapasitanslı ve 63V nominal voltajlı yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarını karşılayan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. 10 kHz frekansında 288 mA ve 120 Hz frekansında 240 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile enerji depolanması, AC filtering ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 288 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V