63PK3300MEFC18X40
CAP ALUM 3300UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
63PK3300MEFC
63PK3300MEFC18X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63PK3300MEFC18X40, 3300 µF kapasitanslı, 63V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür süresine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda DC filtreleme, güç kaynağı stabilizasyonu, sinyal filtreleme ve zaman sabitleri için kullanılır. ±20% toleransla ve 10 kHz'de 2.99 A ripple akım kapasitesiyle endüstriyel elektronik, ses amplifikatörleri, güç yönetimi ve kontrol devrelerinde uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.99 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V