63PK220MEFC10X16
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
63PK220MEFC
63PK220MEFC10X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63PK220MEFC10X16, 220 µF kapasitanslı ve 63 V rated voltage'a sahip radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 588 mA ve 120 Hz'de 490 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri, motor kontrolü ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılır. Radial can paketinde sunulur ve aktif durumdaki stoklar mevcut olabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 588 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V