63PK10MEFC5X11
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
63PK10MEFC5X11
63PK10MEFC5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63PK10MEFC5X11, 10 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 2000 saatlik ömrü 85°C'de garantilemektedir. ±20% tolerans ile imal edilen komponent, through-hole montaj türünü desteklemektedir. Düşük frekansta 70 mA @ 120 Hz ve yüksek frekansta 105 mA @ 10 kHz ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 105 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V