63MXG10000MEFCSN35X40
CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
63MXG10000MEF
63MXG10000MEFCSN35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63MXG10000MEFCSN35X40, 10000 µF kapasitansına ve 63V nominal voltaja sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda düşük ve yüksek frekans ripple akımını yönetmek için tasarlanmıştır. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunarak, gücü düzenlemek, enerji depolama ve AC filtreleme gibi görevlerde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında stabil çalışma sağlayan komponent, yüksek kapasitans değeri ile kompakt tasarıma sahip endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.152 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V