63MXC8200MEFCSN35X40
CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
63MXC8200MEFCSN
63MXC8200MEFCSN35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63MXC8200MEFCSN35X40, 8200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj türü ile PCB'ye radyal olarak bağlanır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresi garantisi vardır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 10 kHz'de 4.646 A ve 120 Hz'de 4.04 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulur. Power supply filtreleme, peak hold ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.646 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V