63MXC6800MEFCSN30X40
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
63MXC6800
63MXC6800MEFCSN30X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63MXC6800MEFCSN30X40, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj için tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışır. 3000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilir. Through hole montaj tipi ile radyal konfigürasyonda sunulan snap-in paket türündedir. 10 kHz'de 4.1975 A ve 120 Hz'de 3.65 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.1975 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V