63MXC5600MEFC35X30
CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
63MXC5600MEFC
63MXC5600MEFC35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63MXC5600MEFC35X30, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ve radyal, snap-in kutu paketlemesi ile donatı kartlarına kolay entegrasyon sağlar. 3000 saatlik ömür ömrü 105°C'de garantilidir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 3.703 A, 120 Hz'de 3.22 A'dir. ±20% tolerans ile sunulur. Power supply filtrasyonu, ses sistemi uygulamaları ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.703 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V