63MXC4700MEFCSN25X50
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
63MXC4700MEFCSN
63MXC4700MEFCSN25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63MXC4700MEFCSN25X50, 4700 µF kapasitanslı 63V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı bu komponent, ±20% tolerans ile üretilmiştir. -40°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V