63MXC3300MEFCSN25X35
CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
63MXC3300MEFCSN
63MXC3300MEFCSN25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 3300µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilime uygun olan bu bileşen, snap-in radial montaj tipine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilmekte, 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans içerisinde üretilmiştir. Düşük frekans (120 Hz) için 2.33A, yüksek frekans (10 kHz) için 2.6795A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme, güç yönetimi ve bas amplifikasyon gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6795 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V