63MXC2700MEFC22X35
CAP ALUM 2700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
63MXC2700MEFC
63MXC2700MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63MXC2700MEFC22X35, 2700µF kapasitansa ve 63V nominal gerilimine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole snap-in montaj türü ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi ile standart uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 2.4265 A ve 120 Hz'de 2.11 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı elektrik uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4265 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V