63MXC2200MEFCSN25X25
CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
63MXC2200MEFCSN
63MXC2200MEFCSN25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63MXC2200MEFCSN25X25, 2200 µF kapasitanslı 63V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% toleransa ve 3000 saatlik ömrüne (105°C'de) sahiptir. 10 kHz'de 2.093 A ve 120 Hz'de 1.82 A ripple akımı taşıyabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.093 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.82 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V