6.3MS747MEFC4X7
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
6.3MS747MEFC4X7
6.3MS747MEFC4X7 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 6.3MS747MEFC4X7, 47 µF kapasitansa ve 6.3V rated voltaja sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 75 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 50 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı parametrelerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyali düzeltme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kurulumda kutupluluğa dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V