63LSW4700M36X50
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SCREW
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
63LSW4700M36X50
63LSW4700M36X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63LSW4700M36X50, 4700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi vida terminalleri ile montajlanır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 3.52 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 3.2 A @ 120 Hz'dir. ±20% tolerans değerine göre üretilmiştir. Power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V