63CNQ100SM
DIODE SCHOTTKY 100V 30A PRM3-SM
Paket/Kılıf
PRM3-SM
Seri / Aile Numarası
63CNQ100SM
63CNQ100SM Hakkında
63CNQ100SM, SMC Diode Solutions tarafından üretilen Schottky doğrultma diyodu dizisidir. 100V ters gerilim dayanımına ve 30A ortalama doğrultulmuş akıma sahip bu bileşen, Common Cathode konfigürasyonunda 1 çift diyot içerir. Fast recovery karakteristiğine (≤500ns) sahip olan bu diyot, güç kaynakları, invertörler, motor kontrolü ve high-frequency anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 930mV forward gerilime sahip Schottky diyotu, düşük enerji kaybı ve hızlı anahtarlama özellikleri nedeniyle yüksek akım uygulamalarında tercih edilir. Through-hole montajlı PRM3-SM paketinde sunulan ürün, -55°C ile +175°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.5 mA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case PRM3-SM
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM3-SM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 930 mV @ 30 A