6.3AX470MEFC6.3X11
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
6.3AX470MEFC
6.3AX470MEFC6.3X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 470 µF kapasiteli, 6.3V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montajlı, through-hole uygulamaları için tasarlanmış bu kondansatör genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş, 67 mOhms impedansa sahip bu bileşen, ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük voltajlı uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 67 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V