62CNQ030SM
DIODE SCHOTTKY 30V 30A PRM3-SM
Paket/Kılıf
PRM3-SM
Seri / Aile Numarası
62CNQ030SM
62CNQ030SM Hakkında
62CNQ030SM, SMC Diode Solutions tarafından üretilen Schottky rectifier diyottur. 30V DC reverse voltaj ve 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu diyot, PRM3-SM through hole paketinde sunulmaktadır. Common cathode konfigürasyonunda 1 pair diyot içerir. Forward voltajı 30A'de maksimum 530mV olan ve 5mA reverse leakage akımı ile karakterize edilen bu bileşen, fast recovery özelliği (≤500ns, >200mA) sayesinde anahtarlama uygulamalarında tercih edilir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu Schottky diyot, güç kaynakları, invertörler, AC/DC konverterler ve düşük voltajlı doğrultma devrelerinde kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PRM3-SM
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM3-SM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 30 A