61CNQ045SM
DIODE SCHOTTKY 45V 30A PRM3-SM
Paket/Kılıf
PRM3-SM
Seri / Aile Numarası
61CNQ045SM
61CNQ045SM Hakkında
61CNQ045SM, SMC Diode Solutions tarafından üretilen Schottky doğrultucu diyottur. 45V ters gerilim ile 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Common Cathode konfigürasyonunda 1 Pair diyot içerir. Fast Recovery özelliğine (≤500ns) sahip olan bu bileşen, 680mV ön gerilimi ile 30A'de çalışır ve -55°C ile 175°C arasında işletilir. Through Hole montaj tipi ile PRM3-SM paketinde sunulan komponent, güç kaynakları, invertörler, motor sürücüleri ve anahtarlama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Düşük ters sızıntı akımı (5mA @ 45V) sayesinde verimli işletme sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case PRM3-SM
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM3-SM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 680 mV @ 30 A