610D566G050DL2
CAP ALUM 56UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
610D566G050DL2
610D566G050DL2 Hakkında
Vishay Sprague 610D566G050DL2, 56 µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı axial tipinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'ye direkt entegre edilebilir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip bu kondansatör, ±10/-75% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Bi-polar yapısı sayesinde AC ve DC devrelerinde uygulanabilir. Güç kaynakları, amplifikatörler, filtreler ve ses işleme devrelerine ait uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V