610D406G020DE2E3
CAP ALUM 40UF 20V AXIAL
Seri / Aile Numarası
610D406G020DE2E
610D406G020DE2E3 Hakkında
610D406G020DE2E3, Vishay / Sprague tarafından üretilen 40 µF kapasitansına sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 20V nominal voltajda çalışan bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında geniş bir sıcaklık aralığında kullanılabilir. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip olması nedeniyle AC ve DC uygulamalarında tercih edilir. Through-hole montaj tipi ile geleneksel PCB üzerine dikey olarak monte edilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın şekilde kullanılır. ±10% ve +75% tolerans aralığında değişkenlik gösterebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 40 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 20 V