610D105F200KD2
CAP ALUM 1UF 200V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
610D105F200KD2
610D105F200KD2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 610D105F200KD2, 1µF kapasitanslı ve 200V rated voltaja sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole takılı bu bileşen, -55°C ile 125°C sıcaklık aralığında çalışmaktadır. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri, timing uygulamaları ve sinyal işlemede kullanılır. -10% ~ +50% tolerans değeriyle birlikte sağlam bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V