604D972G010JS7
CAP ALUM 9700UF 10V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
604D972G010JS
604D972G010JS7 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 604D972G010JS7, 9700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated gerilim ve axial, can 4 leads paket tipi ile Through Hole montajı destekler. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilen bu polarize kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde, genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir. Yüksek kapasitans değeri ile büyük depolama kapasitesi sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 9700 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Axial, Can - 4 Leads
Part Status Active
Polarization Polar
Voltage - Rated 10 V