604D752F7R5HT7
CAP ALUM 7500UF 7.5V AXIAL
Seri / Aile Numarası
604D752F7R5HT7
604D752F7R5HT7 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 604D752F7R5HT7, 7500 µF kapasitansı ve 7.5V rated voltajına sahip axial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk entegrasyonu sağlar. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında stabilitesi bulunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 7.5 V