604D532G020JP7
CAP ALUM 5300UF 20V AXIAL
Seri / Aile Numarası
604D532G020JP
604D532G020JP7 Hakkında
604D532G020JP7, Vishay Sprague tarafından üretilen 5300 µF kapasitans değerine ve 20 V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış axial yapıda bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında güvenilir bir şekilde çalışır. Polar yapısına sahip olan bileşen, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. 4 kablolu can paket tasarımı, devre kartlarına kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 5300 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 20 V