604D292G040JS7
CAP ALUM 2900UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
604D292G040JS7
604D292G040JS7 Hakkında
Vishay Sprague 604D292G040JS7, 2900µF kapasitansı ve 40V rated voltage'a sahip axial tipinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine uygun olup, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Polar yapısından dolayı doğru polarite ile bağlanmalıdır. 4 başlıklı can paket içerisinde sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 2900 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 40 V